Rychlý kontakt prodejna květin: +420 777 074 717

Květinářství

Naše květinářství je malá rodinná firma, která funguje již více jak 20 let. Najdete nás na Havlíčkově náměstí v kladenské čtvrti Švermov. Rádi Vám poradíme s výběrem vázané kytice, hrnkové rostliny či v sezoně s výběrem zeleninových sazenic pro Vaši zahrádku. Nebojte se na nás obrátit s dotazem na pěstování nebo nemoc rostliny. Poradíme jak pěstovat a chránit před napadení škůdci. Pomůžeme radou i jaký vybrat biologický nebo chemický postřik. Máme velký výběr pokojových rostlin od malých a nenáročných po větší a náročnější. Pokud u nás nenajdete rostlinu, kterou sháníte a je to v našich silách pokusíme se Vám ji sehnat. Dále u nás najdete nepřeberné množství květináčů (z plastu, keramiky nebo pletené z proutí) všech velikostí a barev, umělé květiny na okrasu vašich domácností či jako ozdobu hrobu, keramické trpaslíky, vodníky, slony pro štěstí a další drobnosti k dekoraci. V podzimním období u nás najdete hotové ozdobené dušičkové věnce, podzimní misky a koše. V zimním období zase nabídneme adventní věnce či věnce na dveře, vánoční mísy, svícny a vánoční koše různých velikostí a barev, samozřejmě také ozdoby na vánoční stromeček, světýlka nebo jmelí. Mimo sortiment hotových věnců, košů a misek nabízíme vše pro jejich výrobu od korpusu, přes jedlové větve, drátky, svíčky a přízdoby. Podívejte se na ukázku našich vázaných kytic a košůvánočních dekorací .

Květinové vazby

Vázaná květina je vhodná pro jakoukoliv příležitost.

Od jmenin, narozenin přes svátek sv. Valentýna až po svatby.

Při vázání kytice zohledňujeme věk obdarovaného. Jiná kytice bude pro mladou dámu a jiná pro babičku.

Vybírat můžete různě barevné květiny, u nás naleznete spoustu druhů řezaných i hrnkových květin.

S výběrem Vám rádi poradíme.

Při telefonickém objednání předem, získáváte bonusové květy navíc zdarma za včasné objednání alespoň dva dny předem, které přidáme do Vaší kytice.

Při silných svátcích (sv. Valentýn, kytice k vysvědčení či Vánoční kytice) je nutné volat alespoň týden dopředu.

Svatební dekorace

Vyrábíme kompletní květinovou svatební dekoraci. Kytice pro nevěstu, drobné kvítky do klopy nebo do vlasů nevěsty, kytice pro malé i velké družičky, květinové mísy na stůl či dekorace na auta.

Pro objednání doporučujeme navštívit naší prodejnu s větším časovým předstihem.

Ukážeme Vám fotografie a doladíme podobu kytice. Velká nebo malá, kulatá či převislá kytice.

Poradíme i s barevným výběrem květin vhodných k šatům. Dokážeme zajistit jakékoliv květy v jakoukoliv roční dobu.

Pivoňky, tulipány či šeříky v zimě nejsou problém (musíte počítat s minimální časovou rezervou 14 dnů).

Smuteční vazby

Najdete u nás k výběru několik smutečních vazeb. Nejoblíbenější jsou smuteční mísy, smuteční věnce a samozřejmě vázané kytice na položení.

Výhodou smutečních mís, je dlouhá trvanlivost oproti smutečním vazbám a věncům.

Od koho věnec, pochází, bývá napsáno na stuze, která je součástí věnců nebo mísy. Smuteční kytice darují všichni, kteří chtějí vyjádřit svou kondolenci. Využívají se také tvary ať už srdce, slzy či kříže.

Salámová kytice

Hledáte něco, čím byste překvapili a obyčejná vázaná kytice je pro Vás klišé? Nebo hledáte něco pro muže?  

Pro Vás je tu salámová kytice.

Do této speciální „jedlé“ kytice, kde je zelený základ s živými květy se dá přidat cokoliv co má obdarovaný rád. Výborně vypadají klobásy různého tvaru, cherry rajčata, kuličky mozzarelly, olivy, celý česnek, paprika nebo cibule.

Lze kombinovat i se sladkými dobrotami. například různé sladké bonbony balené zvlášť. Prostě cokoliv co obdarovaného potěší.