Rychlý kontakt prodejna květin: +420 777 074 717

Zahrady

Máte velkou zahradu, která by už zasloužila pořádnou údržbu, ale nemáte dostatek sil a volného času jí přetvořit na krásnější místo?

Hledáte někoho, kdo vám na zahradě poseká trávu, prořeže stromy a keře, shrabe listí nebo přesadí rostliny?

Tak právě s tím vším a dalšími zahradnickými pracemi vám pomůžeme a poradíme.

S čím se na nás obrátit?

Rádi pro vás vytvoříme kompletní realizaci menších záhonů a zahrad. Je úplně jedno, jestli je zahrada formální, venkovská, orientální, lesní nebo třeba anglická.

Zahradu už máte, ale potřebujete jí nějak oživit, nebo pomoct s údržbou? Není problém.

Vyčistíme neudržované pozemky od náletů nežádoucích dřevin, prořežeme ovocné či okrasné stromy všech velikostí. Specializujeme se i na velké a hůře dostupné stromy (kromě rizikového kácení, např. nad elektrickým vedením). Po domluvě vykopeme pařezy, takže po odstraněném stromu nezbyde ani památky.

Sečeme menší zahrady i větší pozemky. Prostě přijedeme na vaši zahradu, posečeme a travní odpad odvezeme.

Vysazujeme rostliny, stromy i živé ploty. Vysadíme vám okrasné i užitkové rostliny, profesionálně, do správné hloubky a ve správných rozestupech, tak aby rostlina rostla do krásy. Samozřejmostí je ošetření rostliny podle ověřených postupů, tak aby vám co nejdéle vydržela.

Potřebujete celkovou roční údržbu zahrady nebo vesnice?

 

Postaráme se o sečení, hnojení, boj s plísněmi, odstraníme plevely, zlikvidujeme mechy a řasy. Provedeme odborné zmlazovací a udržovací řezy stromů i křovin. Nabídneme i možnost údržby záhonky, například obrývání, mulčování, přihnojování nebo přesazování rostlin. Také vám poradíme, jak se o jednotlivé rostliny starat během různých ročních cyklů, pro udržitelný rozvoj vaší zahrádky.

 

Jaký je náš dosah?

 

Pokud jste z Kladna, Slaného, západní části Prahy a okolí, tak nás neváhejte kontaktovat na tel.: +420 777 099 717  nebo emailem: info@kvetinyjun.cz